divider
divider 9

مجموعه خدماتی پرکوک شامل تالار، آتلیه و مزون می باشد. پرکوک کار خود را از سال ۱۳۸۰ آغاز و در سال ۱۳۹۰ تالار پرکوک را احداث کرد. تالار پرکوک که در کیلومتر ۱۲ جاده ماهیدشت واقع شده است دارای سالنی به مساحت ۱۳۰۰ متر مربع و پارکینگ با ظرفیت ۲۰۰ اتومبیل می باشد.
از بدو ورود به مجموعه، طراحی زیبا و چشم نواز و تفاوت را می توان دید. معماری کلاسیک به همراه نورپردازی حرفه ای و سیستم صوتی و تصویری بسیار با کیفیت از برند های مطرح جهانی، پرکوک را میزبانی شایسته معرفی می کند.طراحی و ترکیب رنگ های همگون در دکوراسیون، میز و صندلی ها و گل آرایی و … احساس خوبی را به مهمان ها القا می کند.در بخش پذیرایی، حضور کادر مجرب و متعهد، غذا و دسر ها و… با طعم و دیزاین کم نظیر و ظروف پذیرایی شیک همگی برای برگزاری یک میهمانی با شکوه و درخور شما عزیزان می باشند.
مجموعه پرکوک با بهترین خواننده ها و دیجی های استان کرمانشاه همکاری نزدیکی دارد. ما به انتخاب و سلیقه عروس خانم ها و دامادهای عزیز، گروه موسیقی مورد نظر را با تخفیف ویژه برای ایشان رزرو خواهیم کرد. پرکوک همچنین با آرایشگاه های درجه ۱ استان ارتباط ویژه ای دارد و عروس خانم ها را به آرایشگاه مورد پسندشان به صورت مخصوص معرفی می کند.
هدف و تلاش پرکوک جلب رضایت مشتریان است و امیدوار هستیم که بتوانیم حضور سبز شما در در مجموعه به بهترین محو ممکن ارج بنهیم و لحظاتی خوب و به یاد ماندنی را برای شما بزرگواران رقم بزنیم.

تالار پرکوک کرمانشاه - جاده ماهیدشت